Doświadczenie kancelarii

Doświadczenie


Działalność Kancelarii opiera się na ponad piętnastoletnim doświadczeniu zawodowym Izabeli Skoniecznej – Powałki, która wykonuje zawód radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego. Kancelaria zatrudnia doświadczonych radców i adwokatów.

Koncentrujemy się na bieżącej obsłudze przedsiębiorców oraz prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym.

Posiadamy  doświadczenie w usługach na rzecz firm z branży budowlanej, handlowej, informatycznej i medycznej. Dzięki współpracy z podmiotami gospodarczymi, specjalizujemy się  także w sprawach z zakresu prawa pracy (regulaminy, układy zbiorowe, zwolnienia grupowe, reprezentacja przed sądami pracowników i pracodawców).

Ponieważ radca prawny Izabela Skonieczna – Powałka pełni  funkcje syndyka lub nadzorcy, Kancelaria doradza także przedsiębiorcom w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych. Przygotowujemy wnioski o upadłość, wnioski o restrukturyzację (w tym postępowania układowe, sanacyjne), pomagamy przejść przez postępowanie sądowe.

Usługi prawnicze i doradcze świadczone są dla Klientów w ramach indywidualnej Kancelarii Radcy Prawnego Izabeli Skoniecznej – Powałki oraz spółki „Kaczmarek i Skonieczna Doradcy Restrukturyzacyjni” sp. j. (https://kaczmarekskonieczna.pl/)

By zapewnić Klientom kompleksowość oferty, Kancelaria współdziała ze specjalistami z zakresu rachunkowości i podatków, rzeczoznawcami majątkowymi (wycena nieruchomości, maszyn i urządzeń) oraz firmami windykacyjnymi i konsultingowymi.

radca prawny

Zakres usług

Kancelaria specjalizuje się w sprawach dotyczących:

  • upadłości i restrukturyzacji
  • prawa medycznego dla lekarzy
  • procesów budowlanych
  • prawa pracy
  • funkcjonowania spółek
  • odszkodowań
  • procesów sądowych.

Oferta Kancelarii skierowana jest zarówno dla klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych.

Kancelaria oferuje doradztwo, jak i reprezentację w procesach i postępowaniach administracyjnych.