Izabela Skonieczna – Powałka

Doświadczenie


Działalność Kancelarii opiera się na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu zawodowym Izabeli Skoniecznej – Powałki, która wykonuje zawód radcy prawnego i doradcy restrukturyzacyjnego. Kancelaria zatrudnia doświadczonych radców i adwokatów.

Koncentrujemy się na bieżącej obsłudze przedsiębiorców, prowadzeniu procesów budowlanych oraz prawie upadłościowym i restrukturyzacyjnym.
Posiadamy  doświadczenie w usługach na rzecz firm z branży budowlanej (m.in. Eurovia Polska S.A., Eurovia Kruszywa S.A., Legisbud S.A.), handlowej (RMC Doltech sp. z o.o., Forest Style Industry Bolesławiec sp. z o.o., Forest Style Industry Witnica sp. z o.o.), informatycznej (SLS System sp. z o.o.) i medycznej (Dolnośląskie Centrum Chorób Serca im. prof. Zbigniewa Religi Medinet sp. z o.o.). Dzięki współpracy z podmiotami gospodarczymi, specjalizujemy się  także w sprawach z zakresu prawa pracy (regulaminy, układy zbiorowe, zwolnienia grupowe, reprezentacja przed sądami pracowników i pracodawców).

Kancelaria doradza także przedsiębiorcom w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych. Przygotowujemy wnioski o upadłość, wnioski o restrukturyzację (w tym postępowania układowe, sanacyjne), pomagamy przejść przez postępowanie sądowe.

Kancelaria zaangażowana była w upadłości takich podmiotów jak: Wrocławska Jedynka S.A., Lesta sp. z o.o., APS Metalchem S.A., TMB S.A. oraz firm deweloperskich.

Prowadziliśmy jako syndyk postępowania upadłościowe m.in.: APS Invest sp. z o.o., Hawomar sp. z o.o. sp.k., Polring – Glas sp. z o.o., ATS S.A., Vinsar Holding S.A., ATAX sp. z o.o.

Usługi prawnicze i doradcze świadczone są dla Klientów w ramach indywidualnej Kancelarii Radcy Prawnego Izabeli Skoniecznej – Powałki oraz spółki „Kaczmarek i Skonieczna Doradcy Restrukturyzacyjni” sp. j. (kaczmarekskonieczna.pl).

By zapewnić Klientom kompleksowość oferty, współdziałamy ze specjalistami z zakresu rachunkowości i podatków, rzeczoznawcami majątkowymi (wycena nieruchomości, maszyn i urządzeń) oraz firmami windykacyjnymi i konsultingowymi.